Figlo Park o nas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Świat dziecka

Figlo-Park w Bielsku-Białej powstał w 2000 roku. To pierwszy całoroczny plac zabaw w naszym regionie oraz jeden z największych obiektów tego typu w Polsce – zajmuje powierzchnię 800 m2.

U podstaw jego założenia stała idea stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom, w którym będą mogły nie tylko doskonale się bawić, ale także rozwijać swoją wiedzę i wyobraźnię. Tysiące dzieci w różnym wieku, które odwiedziły Figlo-Park dowodzą tego, że nam się udało.

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy kompleksowy remont i wzbogaciliśmy ofertę o wiele nowych, pionierskich na Podbeskidziu atrakcji. Zróżnicowany profil Figlo-Parku sprawia, że zarówno młodsze, jak i starsze dzieci na pewno znajdą coś dla siebie. Nie zapomnieliśmy również o opiekunach, na których czeka zaciszna kawiarnia.

Bezpieczna zabawa

Uśmiech na twarzy dzieci bawiących się w Figlo-Parku jest dla nas bezcenny. Jednak równie ważne jak satysfakcja z zabawy jest bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie nasze atrakcje zostały zaprojektowane w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy i posiadają odpowiednie atesty. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa też doświadczony i odpowiednio przeszkolony personel.

Staramy się nie zapominać o dzieciach pokrzywdzonych przez los. Gwarantujemy darmowy wstęp do Figlo-Parku dzieciom niepełnosprawnym i z domów dziecka, a także bierzemy aktywny udział w programie Rodzina+.

Serdecznie zapraszamy!

 

Organizujemy urodziny
organizacja imprez urodzinowych

Więcej …

Wypożyczalnia strojów Bielsko

Reklama