• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Niezapomniane urodziny Twojego dziecka!

Urodziny to niezwykły dzień w życiu dziecka. To jego święto, podczas którego w każdej chwili powinno czuć jak prawdziwy bohater. Warto więc zrobić wszystko, by mały jubilat wspominał je przez wiele lat z uśmiechem na ustach.

Urodziny zorganizowane w Figlo-Parku to strzał w dziesiątkę! Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną opiekę, kreatywnych animatorów oraz aktywną rozrywkę dla najmłodszych. Jesteśmy największym organizatorem dziecięcych urodzin w Bielsku-Białej. W ciągu ostatnich 10 lat swoje urodziny świętowały o nas setki dzieci.

9 powodów, dla których warto zorganizować urodziny w Figlo-Parku:

 1. Dzieci będą bawić się w komfortowych warunkach – posiadamy oddzielne sale zabaw dla maluchów i dzieci starszych, aby nie przeszkadzały sobie we wzajemnej zabawie.
 2. Opiekunowie również miło spędzą czas i będą mieli pełną kontrolę nad dziećmi – kawiarenka przeznaczona dla opiekunów usytuowana jest w taki sposób, aby przez czas trwania zabawy mogli obserwować swoje pociechy.
 3. Specjalne prezenty od Figlo-Parku dla jubilata i jego gości.
 4. Mnóstwo zabaw do wyboru – podczas imprezy urodzinowej dzieci będą mogły korzystać z atrakcji Figlo-Parku, oczywiście tych dostosowanych do ich wieku.
 5. Zabawy tematyczne – malowanie buziek czy zmywalnych tatuaży to tylko niektóre z zabaw, jakie zapewnimy małym uczestnikom urodzin.
 6. Indywidualny catering – bez problemu możesz zaopatrzyć urodziny we własne napoje i słodycze.
 7. Urodzinowy wystrój – będziesz mógł wybrać dekorację stołu dostosowaną do zainteresowań Twojego dziecka (Barbie, Heffalump, Kubuś Puchatek, piraci, rycerze, samochodziki, czarownice, kopciuszek itp.).
 8. Bezpłatny wstęp dla opiekunów.
 9. Oryginalne zaproszenia – przed urodzinami dostarczymy specjalne zaproszenia, które jubilat rozda swoim koleżankom i kolegom.

 

REGULAMIN URODZIN - do pobrania pdf

1. Rodzice Jubilata lub inni prawni Opiekunowie są obecni przez cały czas trwania imprezy.

2. Sala jest do dyspozycji Gości na 10 minut przed urodzinami.

3. Rezerwacja dotyczy stołu urodzinowego a nie całej sali zabaw.

4. Dzieci jak i opiekunowie zajmują wyłacznie przygotowany stół urodzinowy. Z uwagi na mała ilość miejsc siedzących w dniach: piątek, sobota i niedziela prosimy o ograniczenie ilości osób dorosłych.


5. W tym samym czasie mogą odbywać się dwie imprezy urodzinowe.

6. Urodziny odbywają się w stałych porach, tj.: 9:30-11:30, 12:00-14:00, 14:30-16:30, 17:00-19:00.

7. Osoba malująca dzieci jak i animator w trakcie urodzin nie odpowiada za dzieci w rozumieniu przepisów prawnych dotyczących opieki nad dziećmi.

8. Osoba malująca dzieci nie zachęca i nie organizuje zabawy dla dzieci.

9. Wszelkie przekroczenia opłaty za czas zabawy liczy się od pierwszej minuty według ustalonego cennika dla urodzin.

10. Firma Figlo Park s.c. nie odpowiada za wszelkie produkty żywnościowe, które nie zostały zakupione w kawiarence Figlo Park s.c. a są spożywane na terenie placu zabaw.

11. Wszelkie roszczenia względem Figlo Park s.c. zgłasza się najpóźniej w momencie wyjścia dziecka z terenu placu zabaw. Zgłoszenia w terminie późniejszym nie będą respektowane (co jest zgodne z ogólnymi warunkami ubezpieczenia placu zabaw).

 

Organizujemy urodziny
organizacja imprez urodzinowych

Więcej …

Wypożyczalnia strojów Bielsko